Son Nefesime Kadar

Son Nefesime Kadar Afiş

Hikaye Ve Künye

Yıllar önce kızını büyük bir felaket sonrası kaybetmiş acılı bir annedir Mihri. Bu kayıp sonrası aldığı radikal bir karar yüzünden ailesi dağılmış, oğlu ve kocası tarafından terk edilmiş, tek başına kalmıştır. Ancak Mihri yılmamış, kızından geriye kalan tek hatıra olan torununa sımsıkı sarılmış, hayatın ona getirdikleriyle barışık, küçük sade bir hayat yaşamaya başlamıştır. Ta ki kızının ölümünün müsebbibi ve bir suç makinası olan Ejder’in hapisten çıktığını duyana kadar.

 

Mihri, Ejder’in serbest kaldığını duyduğu an adeta çılgına döner. Artık tek düşüncesi onu yakalamak, tekrar demir parmaklıkların arkasına kapatmak, adaleti tesis etmek ve kendi kızının başına gelen felaketin bir başka masumun daha başına gelmesine mani olmaktır. Mihri sezgilerine güvenir ve onun peşine düşer.

 

Mihri sezgilerinde haklıdır. Ejder gerçekten de hapisten çıkar çıkmaz korkunç bir suça bulaşır ve bir genç daha kıza zarar verir. Mihri onu engellemek, onu durdurmak için mesleğini, hatta canını ortaya koyar. Uzun uğraşlar sonucu nihayet onu yakalar ve hapse tıktırır. 

 

Ancak Ejder ile Mihri’yi birbirine bağlayan ve sonsuza kadar kopmayacak bir bağ daha vardır. Bu küçük Umut’tur. Mihri bir yandan dağılan ailesinin parçalarını toplamaya çalışırken, bir yandan da torununu kaybetmemek için büyük bir mücadeleye girer.

 

 

Oyuncular

Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay, Ertan Saban, Begüm Birgören, Rojda Demirer, Baran Bölükbaşı, İpek Filiz Yazıcı, Emre Bey, Taha Baran Özbek, Mehmet Turan Doğan, Ahmet Saraçoğlu, Bülent Alkış, Elif Ceren Balıkçı, Aysun Metiner, Süreyya Güzel, Yeliz Akkaya, Bedir Bedir, Türkü Su Demirel, Burak Demir, Gülay Say, Ali Berge, Balım Gaye Albayrak, Yağmur Öztürk

Yapım

Pastel Film

Yapımcı

Yaşar İrvül & Efe İrvül

Yönetmen

Deniz Çelebi Dikilitaş

Senaryo

Hatice Meryem,Kerem Bozok,Özlem Elginöz,Birol Elginöz

Fragman Ve Bölümler

Fotoğraflar